Beňadovo

Komplexné pozem. úpravy

Odpadové hospodárstvo

Investície a projekty

Územný plán obce

 +A A -A

Vláda SR na svojom zasadnutí 10. augusta 2021 schválila nový Covid automat, ktorý v závislosti od epidemickej situácie upravuje vstup do prevádzok, organizáciu hromadných podujatí a pod.

 Dovoľujeme si vám poslať prehľadné grafiky Úradu verejného zdravotníctva SR, aby sa majitelia prevádzok, organizátori, ale aj bežní ľudia vedeli jednoducho orientovať vo vyhláškach a opatreniach.

 Zároveň vám dávame do pozornosti aplikáciu www.automat.gov.sk, vďaka ktorej si môžu všetci rýchlo a prehľadne zistiť informácie o platných opatreniach v jednotlivých okresoch.

Nakoľko majitelia prevádzok a organizátori hromadných podujatí sú povinní označiť svoju prevádzku/podujatie a režim, pre ktorý sa rozhodli, do prílohy vám posielame aj grafické podklady pre označenie prevádzok a podujatí.

 

Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu.

VYHLÁŠKA 208

Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam hromadných podujatí

čítaj ďalejVYHLÁŠKA 207

Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam prevádzok

čítaj ďalej